תמונת פרופיל באתר הכרויות – למה להזיק לעצמך?

profile-photoהדרך אל הדייט הנחשק יכולה להיות ארוכה, אך אפשר גם לקצר תהליכים. אחת מהן היא לפתוח חשבון במספר אתרי הכרויות.

אם החלטתם לנסות את מזלכם באתרי הכרויות, עליכם לקחת בחשבון שתצטרכו לבחור בקפידה אילו תמונות להעלות לשם. תרצו או לא תרצו, אנשים ישפטו אתכם על סמך התמונות שלכם. תעשו לעצמכם טובה, תמנעו מהטעויות הבאות כשאתם בוחרים איזה תמונות לשים באתרי הכרויות:


– לא לשים תמונות מטושטשות, כהות (איפה שהפנים שלך מוצלים) או תמונות עם עיניים עצומות.

– בלי תלבושות ותחפושות! בשבילך זה יכול היה להיות משעשע, אך למישהו שלא מכיר אותך  זה יכול להיראות מוזר.

– לא יותר מדי תמונות עם משקפי שמש! אם חוף הים זה המקום האהוב עלייך בעולם ורצית להנציח את הרגע, משקפי שמש יתאימו מצוין. אך זכרו שאלה שידפדפו בין התמונות שלך ירצו לראות גם את העיניים.

– לא לשים תמונות היסטוריות, תמונה מלפני חצי שנה זה סביר. תמונה שלך משנת 2008 – ממש לא.

– תמנעו מלפרסם תמונות שלכם עם חברים מהמין השני – ללא כל הסבר. יש אנשים שפרסמו ככה את תמונת הפרופיל הראשית שלהם. זה כמובן יגרום לרבים לתהות … מי הוא האורח המסתורי הזה? חבר/ה לשעבר? תמונת הפרופיל הראשית שלך צריכה להיות באמת רק שלך.

-אל תשימו תמונות בהן רואים בבירור איך גזרתם או טשטשתם בפוטושופ את האדם שאיתכם בתמונה. לא נראה טוב בכלל.

– תמנעו מדיוקנים עצמיים עם הסמארטפון. במיוחד כאלה מול המראה בחדר האמבטיה או בחדר מבולגן. לא הרבה אנשים רוצים לראות את מה שהולך שם.

– אל תעשו קלוז-אפים קיצוניים, תמונות עורף, או תמונות בהן אתם עם הלשון בחוץ. זה אולי מגניב, אך רוב האנשים לא יאהבו את זה.

אלה הדוגמאות הנפוצות ביותר לטעויות של תמונות פרופיל באתרי הכרויות. לרובנו יש היום טלפונים חכמים, ככה שגם אין ממש סיבה לפרסם תמונות באיכות ירודה. תבקשו מחבר שיעשה לכם כמה תמונות טובות, רצוי אפילו לכלול תמונה של כל הגוף.
קשה מאוד להעביר את כל האישיות דרך תמונות. לא תמיד יבינו בדרך הנכונה את מה שבאמת התכוונתם אליו. תנו לבן או בת הזוג להכיר אתכם, אך עם זאת – כדי שזה יקרה, תשקיעו קודם קצת מחשבה בתמונות.

אגב, אם חיפשתם כמה אתרי הכרויות מומלצים – הם כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *