דייט – על מה אישה תמיד תשים לב?

first_dateלגברים ונשים יש סדרי עדיפויות שונים לחלוטין כשמדובר על הכרויות ובלהבחין מה באמת חשוב בזמן דייט. הנה שישה דברים שבנות תמיד שמות לב אליהם בזמן דייט!

האם אתם רוצים להרשים בחורה בפגישה הראשונה? אם אתה באמת יודע על מה בנות תמיד שמות לב בזמן דייט, יש סיכוי טוב שתוכל להרשים אותה כבר בדקות הראשונות.
ואתה יודע מה אומרים, רושם ראשוני הוא הכול אם אתה רוצה דייט מוצלח! בניגוד לגברים, שלא שמים לב יותר מדי, נשים הן הרבה יותר חדות בזמן דייט.

הן הרי השקיעו כל כך הרבה מאמצים, והן מצפות שהשותף לדייט יראה מגונדר, מדוגם ומושלם עבורן.  אז מה הם הדברים שבחורות ישימו לב אליהם בזמן דייט? גברים – אתם רק תופתעו.

1. ניקיון
אתה בהחלט צריך להיות נקי. נשים אוהבות גברים שמטפחים את עצמם. גם אם גידלת זיפים, כל אחד מהם צריך להיראות כאילו הוא נמצא שם רק כדי להדגיש את הפנים שלך.

דאג שהידיים והציפורניים יהיו נקיות, הבגדים יהיו מגוהצים והפנים רעננות.  חסר לך אם ינדוף ריח רע מהפה או שיהיה ריח גוף.  אף בחורה לא רוצה את זה!  אולי כאלה עם סטיות קינקיות, אבל בהחלט שלא בדייט.

2. מותגים –

בנות אוהבות מותגים יוקרתיים. זה בכל מקרה, לא? אם אתה יכול לפנק את עצמך, אתה בהחלט יכול לפנק אותה. לך תברר על מותגים ידועים. מותגים מסוימים יכולים להיות יקרים, אבל הם לא בהכרח מתבררים כטובים ביותר.

3. כישורי השיחה שלך

בנות רוצות גבר שיודע איך לגרום לאישה שלו להיות מאושרת. האם יש לך לשון חלקה? תשתמש בה. האם אתה מגמגם או קופץ מנושא לנושא? תתרגל את נושאי השיחה לפני. אישה רוצה להיות עם מישהו שיודע לדבר, ולדבר טוב.

4. כמה רחוק אתה יכול ללכת?

כמה רחוק אתה יכול ללכת בדייט שלך? מה אתה יכול לעשות כדי לפנק אותה? פרחים ויין מבעבע הם התחלה מצוינת, אבל האם תוכל לקרוא שוב למלצר ולבקש ממנו לשים עוד פרחים על השולחן שלכם? או אולי נר לבן? או עוד משהו? אישה רוצה לראות כמה רחוק הגבר יהיה מוכן ללכת עבורה. כמובן, בתת מודע.

אז פנק אותה. היא לא יודעת להחליט באיזה קינוח לבחור? תזמין שלושה מהם. נסה את זה, זה בהחלט עובד. תן לה לקחת ביס מכולם, שתשאיר לעצמה את מה שהיא רוצה, והמלצר יקח בחזרה את כל השאר. אם החלטת להיות המלך שלה, תתייחס אליה כמו המלכה שמגיע לה להיות.  אבל אף פעם אך תגזים ואל תשכח להיות “ילד שובב” פה ושם.

5. הלבוש שלך

מותגים הם דבר אחד, אבל נשים בהחלט יבחינו באיך אתה מתלבש.  חולצה של גוצ’י בדייט תראה טוב, אבל מחוץ למכנסיים ומקומטת? לא נראה לי. תתלבש בהתאם לסוג האירוע,  תראה נעים לעיניה אך אל תגזים.  חולצה נקיה או חליפה הם הדבר הטוב ביותר ללבוש כאשר אתם בדייט במסעדה. ודרך אגב, אל תיקח אותה למקום גדול מדי.

6. לבהות בנשים אחרות

ייתכן שעשית את כל הדברים הנ”ל כדי להרשים את הדייט שלך, אבל צעד שגוי כזה יכול להיות להרוס הכל! אין דבר יותר מעליב לאישה מאשר לראות את הגבר שלה בוהה בנשים אחרות או שמפתל את צווארו כדי לקרוץ לנשים אחרות פה ושם.  כשאתה יוצא לדייט, זכור – כל העיניים על הבחורה שאיתך. אתה יכול לקרוץ לכל הנשים היפות ולבהות בחזה וברגליים הלא נגמרות שלהן כשאתה עם החבר’ה. בדייט, פשוט תתמקד בדייט שלך.

כאשר תצא לעוד דייט, זכור את ששת הדברים שבנות שמות לב אליהן וכך תוכל להרשים אותה בקלות רבה יותר!

 אם עדיין אין לך דייט להערב, זה הזמן למצוא אותו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *